tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp

Dzień w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży z pewnością zostanie zapamiętany przez wielu z nas Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wiele osób bliskich naszej społeczności zebrało się w przepięknej instytucji naszego miasta – Szkole Muzycznej I Stopnia. Podczas tej uroczystości w części oficjalnej odbyło się również pasowanie uczniów 1 klas liceum, technikum i szkoły branżowej i złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym nauczycieli, którzy zginęli w czasie wojny. A więc jako reprezentacja społeczności medialnej szkoły dziękujemy całemu gronu pedagogicznemu za obecność, wkład w swoją ciężką pracę, zaangażowanie w kształcenie przyszłych pokoleń i wiele innych rzeczy, które funkcjonują dzięki Wam. Dziękujemy tym, którzy jako osoby związane od wielu lat z naszą szkołą pojawiają się na każdej uroczystości w murach szkoły i poza nią. Dziękujemy trójkom klasowym i pozostałym uczniom, którzy w tym dniu urozmaicili część artystyczną dzięki niesamowitym występom muzycznym i teatralnym. To dzięki Wam nasza szkoła jest wspaniałym miejscem.

Barbara Zdrojewska – klasa 3LO

25 października 2022

Skip to content