tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
europejski-dzien

to międzynarodowe święto, obchodzone w całej Europie corocznie 26 września, z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską.

Jego celem jest ukazanie znaczenia uczenia się języków obcych i zachęcenie do ich nauki przez całe życie oraz propagowanie różnorodności językowej i kulturowej Europy.

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej szkole uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości języków obcych rozwiązując quiz na platformie Quizizz. Z przyjemnością informujemy, że w konkursie z tej okazji zwyciężyli: w Liceum Ogólnokształcącym Mateusz Sikorski i Kamil Federski z klasy 3, w Technikum Maciej Klimkiewicz z klasy III TIL, a w Szkole Branżowej Krzysztof Kopruszyński z klasy I W. Zwycięzcom gratulujemy!!!

30 września 2022

Skip to content