Uczniowie klas 1B i 3A podczas lekcji chemii pod opieką P. Danuty Łęgi-Sadowskiej wzięli udział w zajęciach nad Jeziorem Chełmżyńskim, podczas których badali jakość wody. Sprawdziliśmy jej czystość oraz poziom pH — wynik okazał się obojętny, a stan wody został oceniony jako dobry.

Nauka w praktyce to najlepszy sposób na zdobywanie wiedzy!

29 kwietnia 2026

Przejdź do treści