tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
441988720_969448851330131_618268545656430724_n

W trakcie Majówki nie zapomniano też o najmłodszych gościach, dla których w sali 504 przygotowano mnóstwo atrakcji. Było m.in. malowanie buziek, kolorowe i brokatowe tatuaże, balonowe zwierzaczki i oczywiście słodkie upominki. Mamy przekazaly, ze majowka z ZSP to juz tradycja i ze wrócą do nas za rok. Natomiast dzieci zabrały że sobą wesołe wspomnienia i dźwiękowe zabawki, które było słychać w calym naszym mieście jeszcze długo po zakończeniu zabawy.

O dobrą zabawę zadbali uczniowie klas I TL oraz I FK pod opieką Pani Katarzyny Szawczak.

Uczniowie klasy 3 LO wraz z wychowawczynią panią Hanną Zdziarską podczas III Majówki z ZSP zachęcali uczniów szkół podstawowych  do podjęcia nauki w Zespole Szkół Ponadpodstawowych. W sali języka polskiego przygotowano stoisko rekrutacji do liceum ogólnokształcącego, technikum i branżowej szkoły I stopnia. Licealiści z tej klasy przedstawiali gościom ofertę edukacyjną dla młodzieży, zapoznawali z harmonogramem naboru oraz wręczali wnioski o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. Rodzicom uczniów i osobom  towarzyszącym zaprezentowano ofertę edukacyjną dla dorosłych – liceum dla dorosłych i kwalifikacyjne kursy zawodowe.

Uczniowie szkół podstawowych byli oprowadzani przez Oliwię, Olę, Kasię, Wiktorię oraz Huberta, Marsela i  Mouhameda  z klasy 3 LO, którzy  prezentowali  młodszym kolegom sale języka polskiego (303 i 304)i geografii (305).

Mamy nadzieję, że  z niektórymi kolegami ze szkół podstawowych zobaczymy się w naszej szkole we wrześniu.

Zapraszamy!

7 czerwca 2024