Jak co roku o tej porze świętowaliśmy z mieszkańcami miasta Chełmża Mikołajki. 

6 grudnia mieliśmy przyjemność brać udział w Chełmżyńskich Mikołajkach, podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy ofertę naszej szkoły.

Dla uczestników przygotowaliśmy stoisko z rozgrzewającą herbatę, drobnymi pierniczkami, ciastem piernikowym oraz popcornem wraz z uczniami 3FK i 3ML pod opieką pani Ewy Politowskiej, pana Przemysława Nosola, pana Mateusza Jażdżewskiego.

 

11 grudnia 2025

Przejdź do treści