Za chwilę zakwitną kasztany…
Napisane przez admin on 05-05-2019 16:32 | 286 czytań
Za chwilę zakwitną kasztany…Jak zawsze uroczystość była okazją do wyróżnienia uczniów osiągających szczególne wyniki w różnych dziedzinach.
Tradycyjną Nagrodę Burmistrza Miasta Chełmży odebrali tegoroczni prymusi – Natalia Dormowicz i Michał Grążawski. Nagrody Ufundowane przez Powiat Toruński za ukończenie szkoły z wyróżnieniem trafiły do: Natalii Dormowicz, Natalii Dybowskiej, Michała Grążawskiego, Justyny Kalitowskiej, Magdaleny Pleskot i Mikołaja Poznańskiego. Wśród wyróżnionych sportowców znaleźli się: Natalia Dormowicz, Dagmara Chachowska, Zuzanna Jedynak, Weronika Jeziorska, Julia Kalinowska, Paulina Kik, Julia Krężel, Alicja Łęgowska, Sandra Rybacka i Szymon Pilecki. Ponadto przyznano również wyróżnienia za aktywność społeczną i zaangażowanie w życie szkoły i klasy: Marii Kręciszewskiej, Natanowi Tabaczykowi, Pawłowi Więcławskiemu, Patrykowi Wiśniewskiemu i Pawłowi Widomskiemu.
Absolwenci w ciepłych słowach podziękowali wszystkim, którzy przez lata ich nauki angażowali się w edukację i wychowanie, doceniając poświęcenie i trud – szczególne słowa uznania trafiły do wychowawczyni klasy III, Pani Zofii Wojtalik i opiekunki VI semestru, Pani Hanny Zdziarskiej. Młodsi uczniowie, żegnając koleżanki i kolegów, wyrazili wdzięczność za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzyli kolejnych sukcesów.
Uroczystość pełna była różnych emocji – obfitowała w chwile refleksji i smutku, wynikającego z konieczności rozstania, ale nie zabrakło też akcentów radosnych, budzących uśmiech.

Będzie nam Was brakowało. Powodzenia!

Zobacz zdjęcia - Za chwilę zakwitną kasztany...>>>