„Śladami chełmżyńskiej historii”
Napisane przez admin on 21-06-2019 09:24 | 42 czytań
„Śladami chełmżyńskiej historii”Uczestnicy gry za pomocą mobilnej aplikacji przygotowanej przez pana Przemysława Piórkowskiego, nauczyciela matematyki w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży, mieli za zadanie przejść zaplanowaną trasę i rozwiązać zagadki związane z naszą małą ojczyzną. Podczas zabawy należało wykazać się znajomością historii i topografii miasta. Istotne były również umiejętności związane z językiem angielskim.
Niepokonani okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Chełmży, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce. Grupa licealistów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych zajęła trzecie miejsce. Organizatorzy gry zadbali o słodki poczęstunek, który przygotowali uczniowie kształcący się w zawodzie kucharz oraz
o nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta Chełmży. Uczestnicy zabawy zadeklarowali chęć udziału w kolejnej rozgrywce. Nam nie pozostaje nic innego, jak przystąpić do organizacji drugiej edycji tej gry.

Zobacz zdjęcia - „Śladami chełmżyńskiej historii”...>>>