Poświąteczne wspomnienia
Napisane przez admin on 13-01-2020 13:33 | 140 czytań
Poświąteczne wspomnieniaW ostatnim przedświątecznym dniu wszyscy uczniowie w szkolnej auli obejrzeli program artystyczny, zatytułowany „Za każdym razem…” Pojawiły się w nim wątki ducha Świąt w walce ze współczesnym konsumpcjonizmem oraz wzajemne życzenia uczniów i pracowników szkoły. Zakończyliśmy wieloletnią tradycją wspólnego odśpiewania kolędy „Wśród nocnej ciszy”. W świątecznych nastrojach udaliśmy się do naszych domów, by świętować z najbliższymi.
Program przygotowali: uczniowie klasy 1SP: Agata Pilch, Liwia Ocelok, Julia Błażejczyk, Wiktoria Wollert, Zuzanna Kowalska, Martina Wiśniewska, Marcelina Chlewicka, Nikola Wiśniewska, Weronika Belska, Maja Siemieniecka, Wiktoria Galus, Kacper Zmysłowki, uczennica 1 TŻ: Klaudia Kowalczyk, uczeń 1 TG: Sylwek Grajkowski, tegoroczni maturzyści : Mikołaj Karolewski i Marcin Chojnacki, W organizacji pomagali: Arek Zduniak, Łukasz Kwiatkowski i Kacper Kurkowski. Pod kierunkiem Moniki Danielskiej.

Zobacz zdjęcia - Poświąteczne wspomnienia...>>>