2021/2022

Konsultacje z rodzicami uczniów klas maturalnych
Napisane przez admin on 30-03-2020 11:26 | 449 czytań
Konsultacje z rodzicami uczniów klas maturalnychZgodnie z kalendarzem roku szkolnego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży 01.04.2020 r., w godzinach 16.30-18.00 odbędą się konsultacje z rodzicami uczniów klas maturalnych. W związku z aktualną sytuacją konsultacje odbędą się poprzez wiadomości w e-dzienniku lub mailowe (w wyjątkowych sytuacjach po ustaleniu tego z nauczycielem poprzez kontakt telefoniczny).

O warunkach i sposobie przeprowadzania egzaminu klasyfikacyjnego, egzaminu poprawkowego, egzaminu semestralnego i sprawdzianu wiadomości i umiejętności oraz warunkach i sposobie ustalania rocznej oceny klasyfikacyjnej zachowania w przypadku wniesienia zastrzeżenia do trybu ustalenia tej oceny, zostaniecie Państwo poinformowani w najbliższym czasie poprzez zarządzenie dyrektora podane do publicznej wiadomości na stronie szkoły.

Łączę wyrazy szacunku i życzenia zdrowia
Katarzyna Komakowska
Dyrektor ZSP w Chełmży