Napisane przez admin on 01-12-2020 08:30 | 549 czytań
COVID-191. W okresie od dnia 30 listopada 2020 r. do dnia 3 stycznia 2021 r. Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Chełmży, Technikum w Chełmży, Branżowa Szkoła I stopnia w Chełmży, Szkoła Policealna w Chełmży, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Chełmży wchodzące w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży będzie funkcjonować w trybie zdalnym, zgodnie z przyjętymi procedurami i regulaminami.

2. Zajęcia z zakresu kształcenia zawodowego organizowane w formie zajęć praktycznych, prowadzone są zdalnie wyłącznie w zakresie, w jakim z programu nauczania danego zawodu wynika możliwość realizacji wybranych efektów kształcenia z wykorzystaniem tych metod i technik. Pozostałe zajęcia praktyczne uzupełnione będą po zakończeniu ograniczenia.

3. Pracownicy młodociani mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.
Wychowawcy branżowych szkół I stopnia są zobowiązani do poinformowania swoich wychowanków o niniejszym uregulowaniu prawnym.