2021/2022

Napisane przez admin on 15-01-2021 19:04 | 275 czytań
COVID-19W klasach maturalnych mogą być prowadzone konsultacje indywidualne lub w małych grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego.

Zajęcia z zakresu kształcenia zawodowego organizowane w formie zajęć praktycznych, prowadzone są zdalnie wyłącznie w zakresie, w jakim z programu nauczania danego zawodu wynika możliwość realizacji wybranych efektów kształcenia z wykorzystaniem tych metod i technik.

Zajęcia praktyczne dla klas przystępujących w sesji czerwiec- lipiec 2021 do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje z w zawodzie, mogą być też prowadzone w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 10 godzin tygodniowo.

Pracownicy młodociani mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.