2021/2022

Początek roku szkolnego we Włoszech – Rimini?
Napisane przez admin on 22-06-2021 11:47 | 416 czytań
Początek roku szkolnego we Włoszech – Rimini?Ramowy program wyjazdu:

1 dzień Wyjazd z Chełmży w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.
2 dzień Przyjazd autokaru w okolice Wenecji. W ciągu 9 godzin nasza grupa ma zaplanowany rejs statkiem do Wenecji. Pobyt i indywidualny spacer po Wenecji. Wejdziemy, gdzie tylko się da i pokażemy Wam miejsca, do których turyści raczej nie mają wstępu. Po niej - rejs powrotny. Jego cena w obie strony. ok. 20 EUR /osoby. W godzinach popołudniowych przejazd do Rimini. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg
3 dzień – Pobyt wypoczynkowy w Rimini. Po lunchu wycieczka do San Marino. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie najstarszej republiki oraz zakupy. Cena ok. 20 EUR/os. W tym dniu zapewnione jest śniadanie i obiadokolacja.
4 dzień - W tym dniu możliwe jest zorganizowanie całodniowej wycieczki do Rzymu. Wyjazd wcześnie rano, przejazd do Rzymu, pobyt w Rzymie (w programie zwiedzanie Watykanu - Plac oraz Bazylika Św. Piotra - oraz Rzymu obejmujące m.in.: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie) do godzin popołudniowych i powrót do Rimini. Cena ok. 65 EUR/os. W tym dniu jest przewidziany suchy prowiant za śniadanie i kolację.
5 dzień Pobyt wypoczynkowy w Rimini. W dniu zapewnione jest śniadanie i obiadokolacja
6 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Mirabilandii – okolice Ravenny - największego nad Adriatykiem wesołego miasteczka. Tonący w zieleni park rozrywki o powierzchni 850.000 m² podzielony jest na 7 obszarów tematycznych (Bimboboli - atrakcje dla dzieci, Adventureland - atrakcje przygodowe, La citta di Sian Ka’an - atrakcje w Krainie Majów, La vecchia Europa - tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek, Motorworld - wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe, Dolcevita Studios). Całość oferuje 43 atrakcje, a oprócz tego 12 spektakli. Mirabilandia jest parkiem dla całej rodziny, dostarcza wspaniałych wrażeń. Wstępu do parku rozrywki Mirabilandia – ok. 25 EUR/os. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.
7 dzień Przyjazd do Polski. Zakończenie wyjazdu w godzinach popołudniowych.

Cena 1.450 zł/os. przy minimum 20 osobach płacących + 2 osoby kadry

Świadczenia zawarte w cenie:

Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelu 3* w Rimini. Pokoje 4, 5 osobowe z łazienkami
Wyżywienie: 4 śniadania i 4 obiadokolacje
Transport: autokar lub bus z klimatyzacją
Ubezpieczenie NNW i KL w firmie Signal Iduna S.A.
Opieka pilota biura.
Podatek VATmarża. Składka na TFG i TFP

Cena nie obejmuje:

• Taksy klimatycznej ok. 5 EUR/os.
• Programu fakultatywnego, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, parków rozrywki
Ilość wycieczek fakultatywnych do ustalenia przed wyjazdem. Jeśli już przebierasz nogami, aby wejść z nową, lepszą energią w nowy rok szkolny, wsiadaj z nami i wykorzystaj możliwości, jakich nie da Ci żadne biuro podróży. Na zgłoszenia czekamy do 10.07.2021.

Honorujemy bony turystyczne! Paszport covidowy – warunek konieczny!

Osoba organizująca wyjazd i pilotaż: Krzysztof Bogalecki (k.bogalecki@zsp-chelmza.pl)