2021/2022

Jesienią, przy kawie o bardzo ważnej sprawie.
Napisane przez admin on 14-11-2021 12:16 | 130 czytań
Jesienią, przy kawie o bardzo ważnej sprawie.W spotkaniu wzięły udział Panie – Renata Grubecka (SP nr 5 w Chełmży), Marzanna Matyasik (SP nr 2 w Chełmży), Sylwia Kobusińska (SP nr 3 w Chełmży), Ilona Gronkowska (Szkoła Muzyczna I stopnia w Chełmży), Lucyna Kryger (Środowiskowy Dom Samopomocy), Dorota Górtowska (Przedszkole Miejskie nr 1), Dorota Kurkowska (Przedszkole Miejskie nr 2), Agnieszka Nowacka, Alicja Górna, Irena Szydłowska i Monika Danielska (Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży) oraz panowie – Grzegorz Sosnowski (Zespół Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży), Artur Stankiewicz i Marcin Seroczyński (Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chełmży), ks. Krzysztof Badowski (Parafia Chełmża), Krzysztof Bogalecki (Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży) Uczestnicy spotkania rozmawiali na temat połączenia sił w celu wspólnego działania na rzecz szeroko rozumianej kultury i współpracy między poszczególnymi instytucjami. Przedstawiono swoje propozycje i spostrzeżenia i zaplanowano pierwsze wspólne działania, których efekty z pewnością będą widoczne dla mieszkańców miasta.

Zobacz zdjęcia - Jesienią, przy kawie o bardzo ważnej sprawie...>>>