2021/2022

Kowno
Napisane przez admin on 14-11-2021 12:30 | 129 czytań
KownoPo trzecie, nie każdy w Kownie mówi po angielsku, szukaliśmy więc alternatywnych sposobów porozumienia się. Po czwarte kontakt z rówieśnikami wymaga przełamania, wyjścia poza strefę własnego komfortu. Ale warto było. W ramach projektu „BE OPEN” odbywały się zajęcia teatralne, filmowe, muzyczne, historyczne i kulinarne. Nie brakowało też zabaw integracyjnych i aktywności na świeżym powietrzu. Wszystko zostało udokumentowane i chętnie jest przez naszych uczniów i nasze uczennice odtwarzane. Projekt, który od wielu lat koordynuje pani Irena Szydłowska, jest zgodnie z nazwą otwierający na inne osoby, inną kulturę, inne wartości. Młodzież bardzo się ze sobą zżyła, czemu dali wyraz przy czułym, nacechowanym emocjami pożegnaniu. Opiekę nad grupą sprawowały Maria Bulińska i Danuta Łęga-Sadowska.

Zobacz zdjęcia - Kowno...>>>