2021/2022

Wycieczka do Warszawy
Napisane przez admin on 14-12-2021 08:15 | 67 czytań
Wycieczka do WarszawyNastępnego dnia według planu udaliśmy się do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w którym razem z przewodnikiem uczniowie odkrywali ciekawostki dotyczące Żydów zamieszkujących polskie ziemie, po zwiedzaniu Muzeum przeszliśmy na Cmentarz Powązkowski gdzie uczniowie zwrócili uwagę na znamienite osobistości spoczywające na cmentarzu oraz ogromne i nietypowe groby. Po posiłku wybraliśmy się do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz znajdujące się niedaleko Łazienki Królewskie które spowite białym puchem zachwycały naszą młodzież. Trzeciego dnia nasza wycieczka dobiegała końca i rozstania ze stolicą, w pociągu powrotnym młodzież wspominała minione dni i już odlicza do następnej wycieczki. Wspaniałe emocje, wspólna integracja i interesujące miejsca z bogatą historią były świetnym połączeniem dla naszej młodzieży oraz zwiększeniem pasji do podróżowania. Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę” jest częścią „Polskiego Ładu”. Wycieczka została współfinansowana przez Ministra Edukacji i Nauki oraz organ prowadzący szkołę – Powiat Toruński.

Zobacz zdjęcia - Wycieczka do Warszawy...>>>