2021/2022

Napisane przez admin on 20-12-2021 09:09 | 77 czytań
COVID-19Od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Chełmży, Technikum w Chełmży, Branżowa Szkoła I stopnia w Chełmży, Szkoła Policealna w Chełmży, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Chełmży wchodzące w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży będzie funkcjonować w trybie zdalnym, zgodnie z przyjętymi procedurami i regulaminami, z wyłączeniem zajęć praktycznych.

Zajęcia praktyczne i pracownie będą prowadzone w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego, zgodnie z harmonogramem.

Pracownicy młodociani wszystkich klas branżowej szkoły I stopnia będą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

W dniach 20-22 grudnia 2021 r. zajęcia wspomagające są organizowane na terenie szkoły.