Godło Polski
SZKOŁA
KADRA
PRZYJACIELE UCZNIA
Nasza szkoła wczoraj i dziś
KKZ

Polityka bezpieczeństwa ZSP w Chełmży
Oferta szkoły
2020/2021

Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Żyj zdrowo i ciesz się
każdą chwilą

Zawodowcy

Projekt Bezpieczeństwo

FILM PROMOCYJNYSYLWETKI ABSOLWENTÓW SZKOŁY
PROGRAM
NASI PARTNERZYLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
eTwinning...
Napisane przez admin on 22-10-2015 11:06 | 861 czytań
eTwinning...autor: Irena Szydłowska

W dniach 8-12.10.2015 r. w Warszawie odbyły się warsztaty doskonalenia zawodowego oraz seminarium międzynarodowe w zakresie tematyki związanej z eTwinning. Podczas spotkania uczestnicy mogli rozwijać swoje umiejętności w zakresie współpracy europejskiej wykorzystującej technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK). Warsztaty zgromadziły nauczycieli z 25 krajów krajów europejskich, którzy mieli okazję poznać się, wymienić doświadczeniami i stworzyć własny projekt eTwinning.
Nauczycielki Zespołu Szkół w Chełmży wśród wyróżnionych w Powiecie Toruńskim...
Napisane przez admin on 16-10-2015 12:27 | 681 czytań
Nauczycielki Zespołu Szkół w Chełmży wśród wyróżnionych w Powiecie Toruńskim...autor: Katarzyna Komakowska

Niezmiernie miło nam poinformować, że podczas uroczystości, zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Toruniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chełmży wyróżnione zostały dwie nauczycielki naszej szkoły. Pani Monika Danielska i Pani Irena Szydłowska otrzymały Nagrodę Starosty Toruńskiego za szczególne osiągnięcia dydaktyczne
i wychowawcze
.
Świętowaliśmy…
Napisane przez admin on 15-10-2015 17:22 | 1348 czytań
Świętowaliśmy…autor: Katarzyna Komakowska

Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować…
Chęci nie wystarczą, trzeba działać

                                                          Bruce Lee


We wtorek, 13 października 2015 r. w Zespole Szkół w Chełmży cała szkolna społeczność obchodziła Święto Szkoły, wszak patronem Liceum Ogólnokształcącego w Chełmży jest Komisja Edukacji Narodowej – stąd podwójny powód do celebrowania.
Życzenia...
Napisane przez admin on 15-10-2015 13:02 | 574 czytań
Życzenia...Szanowna Pani Dyrektor,
Drodzy Pedagodzy,
Pracownicy Szkoły,
Promocja zdrowia w ZS Chełmża...
Napisane przez admin on 15-10-2015 09:12 | 1446 czytań
Promocja zdrowia w ZS Chełmża...autor: Iwona Kalitowska - kl. II A

9 października 2015 roku przyrodnicy z klasy II A wraz z panią Lucyną Słowińska odbywali zajęcia w laboratorium chełmżyńskiego szpitala. Pani Ewa Mikołajczyk, nauczyciel chemii i laborantka pracowni diagnostyki laboratoryjnej, wyjaśniła uczniom jak wyglądają badania z zakresu hematologii, biochemii klinicznej, immunologii, analityki ogólnej i serologii.
Oferta Zespołu Szkół w Chełmży
Napisane przez admin on 12-10-2015 20:21 | 453 czytań
Nasze Złotko!
Napisane przez admin on 12-10-2015 10:20 | 1158 czytań
Nasze Złotko!autor: Katarzyna Komakowska

Marta Pawełek, uczennica klasy II E ponownie pokazała klasę, zdobywając Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych. Tym razem udowodniła, że ciężka codzienna praca (co najmniej 3 godziny treningu, a w weekendy nawet 6 godzin), wytrwałość i dyscyplina otwierają drogę do sukcesu.
EU-geniusz szkoła bez tajemnic...
Napisane przez admin on 07-10-2015 11:29 | 651 czytań
EU-geniusz szkoła bez tajemnic...autor: Krzysztof Bogalecki

Przygotowanie i organizacja staży zawodowych w ramach projektuEU-geniusz szkoła bez tajemnic” współfinansowanego przez Unię Europejską, której ideą była, między innymi nauka potencjalnego zawodu, została doceniona przez Starostę Toruńskiego Mirosława Graczyka.
Debata...
Napisane przez admin on 01-10-2015 16:42 | 765 czytań
Debata...autorzy: Natalia Polakowska - kl. I A, Patrycja Lubrant - kl. I A

30 września 2015 roku pierwszy raz w Zespole Szkół odbyła się debata uczniów kandydujących do Samorządu Uczniowskiego. Brało w niej udział pięcioro kandydatów. Każdy z nich mógł się oficjalnie zaprezentować, opowiedzieć o swoim pomyśle na pracę w SU oraz zaproponować ewentualne pomysły, dzięki którym uczniowie aktywniej będą uczestniczyli w życiu szkoły.
Na rowery Panie, Panowie!!!
Napisane przez admin on 30-09-2015 11:15 | 656 czytań
Na rowery Panie, Panowie!!!autor: Katarzyna Komakowska

Kto przemierza na rowerze szlaki turystyczne (i nie tylko), wie, jak przyjemna jest możliwość bezpiecznego poruszania się po wyznaczonych w tym celu ścieżkach rowerowych.
W zeszłą sobotę podpisano deklaracje o współpracy powiatu toruńskiego z gminami Lubicz i Łysomice w celu rozbudowy ciągów pieszo-rowerowych dla mieszkańców naszego powiatu. Uczestnicy tego wydarzenia dotarli na miejsce, do Rogowa… na rowerach, wyrażając tym samym poparcie dla budowy kolejnych kilometrów ścieżek rowerowych oraz dla takiego sposobu rekreacji na świeżym powietrzu.
Jak to się stało???
Napisane przez admin on 28-09-2015 11:33 | 1255 czytań
Jak to się stało???autor: Adrian Lewandowski - kl. II A

20 minut przed rozpoczęciem programu. Powtarzamy dla pewności teksty. Choć przecież kilka tygodni powtarzania za nami. Dzień po dniu, próba po próbie. Zdjęcia, filmy, nagłośnienie, rekwizyty. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Każdy z nas jest skupiony na swojej roli. Publiczność wypełniła aulę po brzegi. Nie ma odwrotu, trzeba wystąpić. Trema nam w tym nie pomaga. Najgorsze są ostatnie minuty oczekiwania. Aktorzy za kulisami denerwują się znacznie bardziej od tych, którzy są na scenie. Wyjście na scenę zmienia wszystko. Przenosi człowieka w jakąś inną rzeczywistość. Doświadczeni kochają to uczucie, ci debiutujący jeszcze nie wiedzą, że pokochają.