Godło Polski
SZKOŁA
KADRA
PRZYJACIELE UCZNIA
KKZ

Polityka bezpieczeństwa ZSP w Chełmży
Oferta szkoły
2021/2022
Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Żyj zdrowo i ciesz się
każdą chwilą

Zawodowcy

Projekt Bezpieczeństwo

FILM PROMOCYJNYSYLWETKI ABSOLWENTÓW SZKOŁY
PROGRAM
NASI PARTNERZYLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Coraz bliżej święta...
Napisane przez admin on 09-12-2015 13:55 | 843 czytań
Coraz bliżej święta...autor: Zofia Wojtalik

Można już poczuć atmosferę świąt w całej szkole, jak również w gabinecie historycznym, w którym swoją klasę ma 3 am. Jak przystało na klasę artystyczną, przystrajanie gabinetu stało się już tradycją. Od 3 lat uczniowie angażują się w przygotowania świąteczne i wykonują piękne dekoracje. W tym i ubiegłym roku autorką pomysłów i wykonawczynią ozdób świątecznych była Lena Przybyszewska. W ozdabianiu klasy uczestniczyli wszyscy uczniowie. Lena jest również zaangażowana w przygotowanie dekoracji świątecznych w całej szkole. W tej pracy wspiera ją Paulina Kwiatkowska.
Głos należy do Ciebie...
Napisane przez admin on 03-12-2015 17:06 | 844 czytań
Głos należy do Ciebie...autor: Anna Borowicz

30 listopada 2015 r. członkowie samorządu uczniowskiego wraz z opiekunem p. Anną Borowicz uczestniczyli w V WOJEWÓDZKIM SPOTKANIU MŁODZIEŻYGŁOS NALEŻY DO CIEBIE”. Spotkanie zorganizowało Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty. W tym roku spotkanie odbyło się pod hasłem „WYKUWANIE POSTAW OBYWATELSKICH”. Poświęcone było propagowaniu idei obywatelskości i samorządności uczniowskiej. Spotkanie było również okazją do wymiany doświadczeń między szkołami, integracji członków szkolnych i regionalnych samorządów, stanowiło również niewyczerpalne źródło inspiracji do nowych, wartościowych inicjatyw.
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Bydgoszczy...
Napisane przez admin on 27-11-2015 13:34 | 2227 czytań
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Bydgoszczy...autor: Róża Kowalska

26 listopada mieliśmy przyjemność gościć młodzież klasy III a LO z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Bydgoszczy im. Gen. Stanisława Maczka pod opieką p. Joanny Szmytkowskiej i p. Krystyny Bieniek.
Uczniowie wzięli udział w lekcji języka polskiego w klasie II e . Następnie odbyło się spotkanie w bibliotece szkolnej z przedstawicielami społeczności uczniowskiej, którą reprezentowała młodzież z klas: III p i III e.
Doradztwo zawodowe...
Napisane przez admin on 27-11-2015 09:11 | 796 czytań
Doradztwo zawodowe...autor: Anna Borowicz

Anna Borowicz zaprasza do współpracy uczniów i rodziców. Udziela porad indywidualnych oraz prowadzi spotkania grupowe.

Jeśli chcesz:
– dokonać trafnego wyboru zawody i drogi dalszego kształcenia,
– poznać ofertę szkolnictwa,
– nabyć umiejętności poruszania się po obecnym rynku pracy,
– opracować swój własny plan kariery edukacyjnej i zawodowej,
– pogłębić wiedzę o swoich możliwościach i zainteresowaniach.
Zespół FAS...
Napisane przez admin on 27-11-2015 08:55 | 883 czytań
Zespół FAS...autor: Anna Borowicz

Jestem w ciąży! Ta wiadomość może nieść ze sobą radość, spełnienie marzeń, nadzieję. Ale także szok, przerażenie, niepewność. Wynika to z obaw o zdrowie i życie dziecka. Żadna matka nie chce z rozmysłem zaszkodzić swojemu potomstwu. Ta troska obejmuje także sposób odżywiania się. Ale co zrobić z taką informacją
Migająco o „Łagodnej”...
Napisane przez admin on 27-11-2015 08:40 | 1175 czytań
Migająco o „Łagodnej”...autor: Krzysztof Bogalecki

Dnia 26 listopada 2015 roku na odbyła się lekcja otwarta z języka polskiego, której gośćmi byli uczniowie klasy III LA Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Bydgoszczy. Tematem zajęć, który prowadzący - Krzysztof Bogalecki - realizował w klasie II E była Zagadka osobowości bohatera opowieści „Łagodna” Fiodora Dostojewskiego.
Education and Training Network...
Napisane przez admin on 25-11-2015 19:57 | 1251 czytań
Education and Training Network...autor: Irena Szydłowska

20 października 2015 r. w Toruniu, odbyło się seminarium kontaktowe Erasmus+ zorganizowane przez ETN-Education and Training Network. Spotkanie zainaugurowała pani Urszula Drejak - członek zarządu ETN, dziękując zebranym za duże zainteresowanie tematyką zorganizowanego wydarzenia. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję poznać zespół ETN. który jest wsparciem dla szkół chcących wziąć udział w projekcie. Dzięki programowi Erasmus+ osoby uczące się zawodu mogą zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe za granicą oraz podwyższać swoje umiejętności językowe.
Healthy life...
Napisane przez admin on 24-11-2015 21:16 | 1229 czytań
Healthy life...autor: Irena Szydłowska

24 listopada 2015r. w ramach programu Erasmus+, odbyła się pierwsza wideokonferencja z udziałem wszystkich partnerów projektu "Healthy life"- Francji, Anglii, Bułgarii, Rumunii oraz Polski.
W spotkaniu uczestniczyli bezpośredni beneficjenci programu - uczniowie Zespołu Szkół w Chełmży.
Informacja nt. funduszy gromadzonych przez Radę Rodziców...
Napisane przez admin on 24-11-2015 12:13 | 594 czytań
Informacja nt. funduszy gromadzonych przez Radę Rodziców...autor: Katarzyna Komakowska

Dyrektor Zespołu Szkół w Chełmży zawiadamia, że na podstawie uzgodnień z Prezydium Rady Rodziców od roku szkolnego 2015/2016 szkoła nie pośredniczy w gromadzeniu funduszy na Radę Rodziców Zespołu Szkół w Chełmży oraz nie bierze udziału w dysponowaniu nimi.

Na prośbę Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół w Chełmży informujemy, że składka w roku szkolnym 2015/2016 wynosi 20,00 zł. Pieniądze należy wpłacać bezpośrednio na konto Rady Rodziców Zespołu Szkół w Chełmży, nr rachunku: 09 9484 1017 0200 0420 2002 0002, do końca listopada 2015 r.
RODM w Toruniu...
Napisane przez admin on 24-11-2015 10:33 | 895 czytań
RODM w Toruniu...autor: Ryszard Imiela

Już trzy lata trwa współpraca naszego liceum z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Toruniu. Oferta RODM kierowana jest przede wszystkim do uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu maturalnego z wos-u ,historii i geografii, ale też do wszystkich innych zainteresowanych zagadnieniami współczesnej polityki międzynarodowej.
POMAGAMY ZWIERZĘTOM!
Napisane przez admin on 20-11-2015 08:21 | 842 czytań
POMAGAMY ZWIERZĘTOM!autor: Magdalena Patalon

W miesiącu październiku w Zespole Szkół w Chełmży została przeprowadzona zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Uczniowie zaangażowani w to przedsięwzięcie zbierali karmę, zabawki oraz koce dla psów i kotów, które przed zimą potrzebują szczególnie ludzkiego wsparcia.