Godło Polski
SZKOŁA
KADRA
PRZYJACIELE UCZNIA
KKZ

Polityka bezpieczeństwa ZSP w Chełmży
Oferta szkoły
2020/2021

Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Żyj zdrowo i ciesz się
każdą chwilą

Zawodowcy

Projekt Bezpieczeństwo

FILM PROMOCYJNYSYLWETKI ABSOLWENTÓW SZKOŁY
PROGRAM
NASI PARTNERZYLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Spotkanie z aktorami...
Napisane przez admin on 27-09-2015 18:12 | 1330 czytań
Spotkanie z aktorami...autor: Krzysztof Bogalecki

Dnia 22 września 2015 roku w murach Zespołu Szkół w Chełmży odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z aktorami pracującymi przy serialu „Belfer” – Aleksandrą Popławską i Robertem Gonerą. Podczas rozmowy, którą z ramienia Zespołu Szkół poprowadził Krzysztof Bogalecki, aktorzy przede wszystkim zwracali uwagę na miejsca swojego pochodzenia. Oboje wywodzą się z niewielkich miasteczek położonych na Górnym i Dolnym Śląsku, co jak zauważyli, wcale nie przeszkadzało im w osiągnięciu celu jakim było dostanie się na wymarzoną uczelnię jaką wówczas była Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie.
Pochwała dla uczennicy...
Napisane przez admin on 27-09-2015 18:11 | 716 czytań
Pochwała dla uczennicy...autor: Katarzyna Komakowska

Dyrektor Zespołu Szkół w Chełmży udzielił pochwały uczennicy klasy II E Marcie Pawełek za godne reprezentowanie szkoły w KST Włókniarz Chełmża.
12 lipca 2015 r. podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Olszynie Marta Pawełek zdobyła brązowy medal osiągając swój życiowy sukces.
Podstawa prawna: Statut Szkoły: §100, pkt 1, ppkt 3.
Łamanie szyfrów...
Napisane przez admin on 27-09-2015 15:28 | 706 czytań
Trwa gra kryptologiczna „MŁODZI ŁAMACZE SZYFRÓW”, która przeznaczona jest dla uczniów klas szóstych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko – pomorskiego”.
W 1932 r. Marian Rejewski wraz z Jerzym Różyckim oraz Henrykiem Zygalskim złamał kod niemieckiej maszyny szyfrującej ENIGMA. Gra nawiązuje do tego wielkiego sukcesu polskich matematyków i zapoznaje z podstawami kryptologii.
Zagraj już dzisiaj i wygraj wspaniałe nagrody !