Godło Polski
SZKOŁA
KADRA
PRZYJACIELE UCZNIA
KKZ

Polityka bezpieczeństwa ZSP w Chełmży
Oferta szkoły
2021/2022
Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Żyj zdrowo i ciesz się
każdą chwilą

Zawodowcy

Projekt Bezpieczeństwo

FILM PROMOCYJNYSYLWETKI ABSOLWENTÓW SZKOŁY
PROGRAM
NASI PARTNERZYLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nasze Złotko!
Napisane przez admin on 12-10-2015 10:20 | 1649 czytań
Nasze Złotko!autor: Katarzyna Komakowska

Marta Pawełek, uczennica klasy II E ponownie pokazała klasę, zdobywając Mistrzostwo Województwa w Biegach Przełajowych. Tym razem udowodniła, że ciężka codzienna praca (co najmniej 3 godziny treningu, a w weekendy nawet 6 godzin), wytrwałość i dyscyplina otwierają drogę do sukcesu.
EU-geniusz szkoła bez tajemnic...
Napisane przez admin on 07-10-2015 11:29 | 1011 czytań
EU-geniusz szkoła bez tajemnic...autor: Krzysztof Bogalecki

Przygotowanie i organizacja staży zawodowych w ramach projektuEU-geniusz szkoła bez tajemnic” współfinansowanego przez Unię Europejską, której ideą była, między innymi nauka potencjalnego zawodu, została doceniona przez Starostę Toruńskiego Mirosława Graczyka.
Debata...
Napisane przez admin on 01-10-2015 16:42 | 1133 czytań
Debata...autorzy: Natalia Polakowska - kl. I A, Patrycja Lubrant - kl. I A

30 września 2015 roku pierwszy raz w Zespole Szkół odbyła się debata uczniów kandydujących do Samorządu Uczniowskiego. Brało w niej udział pięcioro kandydatów. Każdy z nich mógł się oficjalnie zaprezentować, opowiedzieć o swoim pomyśle na pracę w SU oraz zaproponować ewentualne pomysły, dzięki którym uczniowie aktywniej będą uczestniczyli w życiu szkoły.
Na rowery Panie, Panowie!!!
Napisane przez admin on 30-09-2015 11:15 | 1017 czytań
Na rowery Panie, Panowie!!!autor: Katarzyna Komakowska

Kto przemierza na rowerze szlaki turystyczne (i nie tylko), wie, jak przyjemna jest możliwość bezpiecznego poruszania się po wyznaczonych w tym celu ścieżkach rowerowych.
W zeszłą sobotę podpisano deklaracje o współpracy powiatu toruńskiego z gminami Lubicz i Łysomice w celu rozbudowy ciągów pieszo-rowerowych dla mieszkańców naszego powiatu. Uczestnicy tego wydarzenia dotarli na miejsce, do Rogowa… na rowerach, wyrażając tym samym poparcie dla budowy kolejnych kilometrów ścieżek rowerowych oraz dla takiego sposobu rekreacji na świeżym powietrzu.
Jak to się stało???
Napisane przez admin on 28-09-2015 11:33 | 1885 czytań
Jak to się stało???autor: Adrian Lewandowski - kl. II A

20 minut przed rozpoczęciem programu. Powtarzamy dla pewności teksty. Choć przecież kilka tygodni powtarzania za nami. Dzień po dniu, próba po próbie. Zdjęcia, filmy, nagłośnienie, rekwizyty. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Każdy z nas jest skupiony na swojej roli. Publiczność wypełniła aulę po brzegi. Nie ma odwrotu, trzeba wystąpić. Trema nam w tym nie pomaga. Najgorsze są ostatnie minuty oczekiwania. Aktorzy za kulisami denerwują się znacznie bardziej od tych, którzy są na scenie. Wyjście na scenę zmienia wszystko. Przenosi człowieka w jakąś inną rzeczywistość. Doświadczeni kochają to uczucie, ci debiutujący jeszcze nie wiedzą, że pokochają.
Spotkanie z aktorami...
Napisane przez admin on 27-09-2015 18:12 | 1507 czytań
Spotkanie z aktorami...autor: Krzysztof Bogalecki

Dnia 22 września 2015 roku w murach Zespołu Szkół w Chełmży odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z aktorami pracującymi przy serialu „Belfer” – Aleksandrą Popławską i Robertem Gonerą. Podczas rozmowy, którą z ramienia Zespołu Szkół poprowadził Krzysztof Bogalecki, aktorzy przede wszystkim zwracali uwagę na miejsca swojego pochodzenia. Oboje wywodzą się z niewielkich miasteczek położonych na Górnym i Dolnym Śląsku, co jak zauważyli, wcale nie przeszkadzało im w osiągnięciu celu jakim było dostanie się na wymarzoną uczelnię jaką wówczas była Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna w Krakowie.
Pochwała dla uczennicy...
Napisane przez admin on 27-09-2015 18:11 | 815 czytań
Pochwała dla uczennicy...autor: Katarzyna Komakowska

Dyrektor Zespołu Szkół w Chełmży udzielił pochwały uczennicy klasy II E Marcie Pawełek za godne reprezentowanie szkoły w KST Włókniarz Chełmża.
12 lipca 2015 r. podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Olszynie Marta Pawełek zdobyła brązowy medal osiągając swój życiowy sukces.
Podstawa prawna: Statut Szkoły: §100, pkt 1, ppkt 3.
Łamanie szyfrów...
Napisane przez admin on 27-09-2015 15:28 | 790 czytań
Trwa gra kryptologiczna „MŁODZI ŁAMACZE SZYFRÓW”, która przeznaczona jest dla uczniów klas szóstych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko – pomorskiego”.
W 1932 r. Marian Rejewski wraz z Jerzym Różyckim oraz Henrykiem Zygalskim złamał kod niemieckiej maszyny szyfrującej ENIGMA. Gra nawiązuje do tego wielkiego sukcesu polskich matematyków i zapoznaje z podstawami kryptologii.
Zagraj już dzisiaj i wygraj wspaniałe nagrody !