Wenecja to druga i ostatnia część naszej wycieczki do Włoch, którą zdecydowanie zapamiętamy na całe życie.
Po kilku dniach zwiedzania najpiękniejszych stron Rimini i San Marino nadszedł czas na Wenecję, która również oczarowała nas swoim magicznym klimatem.
Co najważniejszego udało nam się zobaczyć?
Piazza San Marco – Plac św. Marka
Basilica di San Marco – Bazylika św. Marka
Ponte di Rialto – Most Rialto
Chiesa di San Salvador – Kościół San Salvador
Moglibyśmy wymienić jeszcze wiele innych ślicznych budowli oraz uliczek, bo Wenecja na każdym kroku kryje w sobie coś wyjątkowego. Każdy jej zakątek miał w sobie niepowtarzalny klimat, za którym już zdążyliśmy zatęsknić.
Tak na koniec. To była podróż pełna śmiechu, radości, niesamowitych widoków i pięknych wspomnień, które jeszcze długo będą przez nas wspominane. Wracamy zmęczeni, ale zdecydowanie zadowoleni i wdzięczni za całą przygodę.
Piękna Italio, już tęsknimy i pragniemy wrócić!

















