Zastępstwa

Okres: 07.02.2024 (śr.) - 07.02.2024 (śr.)

Dzień: 07.02.2024 (śr.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2, 07:50-08:35Mastalerz Arkadiusz3T|t.logistykPracownia transportowas301Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25Bogalecki Krzysztof3WJęzyk polskis304Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25Mastalerz Arkadiusz3T|t.logistykPracownia transportowas301Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25Wojtkowska Katarzyna5TŻKompetencje społeczne i personalnes403Uczniowie przychodzą później
4, 09:30-10:15Bogalecki Krzysztof2TILJęzyk polskis304Uczniowie przychodzą później
4, 09:30-10:15Mastalerz Arkadiusz3T|t.logistykPracownia transportowas301Uczniowie przychodzą później
4, 09:30-10:15Wojtkowska Katarzyna2TŻZajęcia z wychowawcąs407Homann Justyna
5, 10:30-11:15Bogalecki Krzysztof2TILJęzyk polskis304Uczniowie przychodzą później
5, 10:30-11:15PNZ Vacat Vacat1ML|mag-logZajęcia praktycznes301Piątkowska Elżbieta
6, 11:20-12:05Bogalecki Krzysztof3FK|kucharzJęzyk polskis304Okienko dla uczniówodbędzie się lekcja z 11 godziny lekcyjnej
6, 11:20-12:05Bogalecki Krzysztof3FK|fryzjerJęzyk polskis304Truszczyńska Jolanta
6, 11:20-12:05Juręczyk Monika2TIL|t.logistykWychowanie fizycznesiłowGołembiewski Jerzy
6, 11:20-12:05Mastalerz Arkadiusz4TIL|t.logistykOrganizacja procesów transportowychs301Uczniowie zwolnieni do domu
6, 11:20-12:05Poczwardowski Andrzej2TIL|t.infor.Wychowanie fizycznesgimGołembiewski Jerzy
6, 11:20-12:05Wojtkowska Katarzyna1A|NIE1Język niemieckis403Swinarski Marek
7, 12:10-12:55Bogalecki Krzysztof2FK|fryzjerJęzyk polskis304Truszczyńska Jolanta
7, 12:10-12:55Bogalecki Krzysztof2FK|kucharzJęzyk polskis304Okienko dla uczniówodbędzie się lekcja z piątku z 12 godziny lekcyjnej
7, 12:10-12:55GV Vacat Vacat2FK|Kuch-GR1Zajęcia praktycznepracgJażdżewski Mateusz
7, 12:10-12:55Juręczyk Monika2TIL|t.logistykWychowanie fizycznesiłowGołembiewski Jerzy
7, 12:10-12:55Mastalerz Arkadiusz4TIL|t.logistykOrganizacja procesów transportowychs301Uczniowie zwolnieni do domu
7, 12:10-12:55Poczwardowski Andrzej2TIL|t.infor.Wychowanie fizycznesgimGołembiewski Jerzy
7, 12:10-12:55Wojtkowska Katarzyna1TIŻ|t.żywiugasJęzyk niemieckis403Swinarski Marek
8, 13:00-13:45Juręczyk Monika3T|DZWychowanie fizycznesgimGołembiewski Jerzy
8, 13:00-13:45Mastalerz Arkadiusz4TIL|t.logistykOrganizacja procesów transportowychs301Uczniowie zwolnieni do domu
8, 13:00-13:45Poczwardowski Andrzej3T|CHWychowanie fizycznesiłowGołembiewski Jerzy
8, 13:00-13:45Wojtkowska Katarzyna1BJęzyk niemieckis403Piątkowska Elżbieta
9, 13:55-14:40Juręczyk Monika1TIŻ|DZWychowanie fizycznesgimGołembiewski Jerzy
9, 13:55-14:40PNZ Vacat Vacat1ML|mag-logZajęcia praktycznes301Uczniowie zwolnieni do domu
10, 14:45-15:30Juręczyk Monika1TIŻ|DZWychowanie fizycznesgimGołembiewski Jerzy
10, 14:45-15:30PNZ Vacat Vacat1ML|mag-logZajęcia praktycznes301Uczniowie zwolnieni do domu