Zastępstwa

Okres: 07.06.2024 (pt.) - 07.06.2024 (pt.)

Dzień: 07.06.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2, 07:50-08:35Gertig Sławomir1BMatematykas310Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25Gertig Sławomir3TMatematykas310Uczniowie przychodzą później
4, 09:30-10:15Gertig Sławomir1TLPodstawy logistykis310Mastalerz Arkadiusz
5, 10:30-11:15Gertig Sławomir3LOMatematykas310Swinarski Marek
6, 11:20-12:05Gertig Sławomir2LOMatematykas310Uczniowie przychodzą później
7, 12:10-12:55Gertig Sławomir2TILMatematykas310Uczniowie zwolnieni do domu
2, 07:50-08:35GV Vacat Vacat2TŻ|t.żywiugasZasady żywienia człowiekas121Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25GV Vacat Vacat3FK|kucharzZasady żywienia człowiekas403Górna Alicja
7, 12:10-12:55GV Vacat Vacat2FK|Kuch-GR1Zajęcia praktycznepracgPolitowska Ewa
8, 13:00-13:45GV Vacat Vacat2FK|Kuch-GR1Zajęcia praktycznepracgJażdżewski Mateusz
9, 13:55-14:40GV Vacat Vacat2FK|Kuch-GR1Zajęcia praktycznepracgJażdżewski Mateusz
10, 14:45-15:30GV Vacat Vacat2FK|Kuch-GR1Zajęcia praktycznepracgJażdżewski Mateusz
11, 15:35-16:20GV Vacat Vacat2FK|Kuch-GR1Zajęcia praktycznepracgJażdżewski Mateusz
12, 16:25-17:10GV Vacat Vacat2FK|Kuch-GR1Zajęcia praktycznepracgJażdżewski Mateusz
5, 10:30-11:15Jażdżewski Mateusz1TIŻZajęcia z wychowawcąs302Szawczak Katarzyna
6, 11:20-12:05Jażdżewski Mateusz1TIŻ|t.żywiugasPodstawy gastronomiis121Uczniowie zwolnieni do domu
7, 12:10-12:55Jażdżewski Mateusz1TIŻ|t.żywiugasPracownia technologii gastronomicznejpracgUczniowie zwolnieni do domu
3, 08:40-09:25Juręczyk Monika1TIŻ|DZWychowanie fizycznesgimGołembiewski Jerzy
4, 09:30-10:15Juręczyk Monika1FK|DZWychowanie fizycznesgimGołembiewski Jerzy
5, 10:30-11:15Juręczyk Monika1FK|DZWychowanie fizycznesgimGołembiewski Jerzy
1, 07:00-07:45Mastalerz Arkadiusz1TL|t.logistykPodstawy logistykis301Uczniowie przychodzą później
4, 09:30-10:15Piórkowska Agnieszka4TIL|t.logistykJęzyk obcy zawodowy w logistyces404Cała Magdalena
5, 10:30-11:15Piórkowska Agnieszka2TIL|t.logistykJęzyk angielskis404Uczniowie zwolnieni do domu
6, 11:20-12:05Piórkowska Agnieszka2TIL|ANG2-ROZJęzyk angielskis404Uczniowie zwolnieni do domu
8, 13:00-13:45PNZ Vacat Vacat1ML|mag-logZajęcia praktycznes301Mastalerz Arkadiusz
9, 13:55-14:40PNZ Vacat Vacat1ML|mag-logZajęcia praktycznes301Mastalerz Arkadiusz
10, 14:45-15:30PNZ Vacat Vacat1ML|mag-logZajęcia praktycznes301Mastalerz Arkadiusz
2, 07:50-08:35Słowińska Lucyna3FKBiologias309Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25Słowińska Lucyna1BBiologias309Uczniowie przychodzą później
4, 09:30-10:15Słowińska Lucyna3LOBiologias309Okienko dla uczniówodbędzie się lekcja z 2 godziny lekcyjnej
5, 10:30-11:15Słowińska Lucyna2LOBiologias309Uczniowie przychodzą później
6, 11:20-12:05Słowińska Lucyna3FKKompetencje społeczne i personalnes309Jażdżewski Mateusz
8, 13:00-13:45Słowińska Lucyna2TILBiologias309Uczniowie zwolnieni do domu
9, 13:55-14:40Słowińska Lucyna4TILBiologias309Uczniowie zwolnieni do domu
8, 13:00-13:45Szawczak Katarzyna1TIŻ|t.żywiugasBezpieczeństwo i higiena pracy kucharzas504Uczniowie zwolnieni do domu
2, 07:50-08:35Szlesiński Marcin2TIL|RELReligias303Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25Szlesiński Marcin2TIL|RELReligias303Okienko dla uczniówodbędzie się lekcja z 1 godziny lekcyjnej
4, 09:30-10:15Szlesiński Marcin1B|RELReligias303Uczniowie przychodzą później
6, 11:20-12:05Szlesiński Marcin4TIL|RELReligias303Cała Magdalena
7, 12:10-12:55Szlesiński Marcin1FK|RELReligias303Szawczak Katarzyna
8, 13:00-13:45Szlesiński Marcin4TIL|RELReligias303Uczniowie zwolnieni do domu
2, 07:50-08:35Szydłowska Irena3T|ANG1Język angielskis311Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25Szydłowska Irena3LO|ANGROZJęzyk angielskis311Uczniowie przychodzą później
5, 10:30-11:15Szydłowska Irena4TFŻ|ANGROZJęzyk angielskis311Rabenda Katarzyna
6, 11:20-12:05Szydłowska Irena4TFŻJęzyk angielskis311Uczniowie zwolnieni do domu
4, 09:30-10:15VN Vacat Vacat1TIŻ|t.żywiugasJęzyk niemieckis403Swinarski Marek
5, 10:30-11:15VN Vacat Vacat3T|NIE2Język niemieckis403Swinarski Marek
7, 12:10-12:55VN Vacat Vacat1A|NIE1Język niemieckis403Swinarski Marek
8, 13:00-13:45VN Vacat Vacat3FKJęzyk niemieckis403Swinarski Marek
2, 07:50-08:35Wojtalik Zofia4TFŻWiedza o społeczeństwies221Uczniowie przychodzą później
3, 08:40-09:25Wojtalik Zofia2TŻHistorias221Uczniowie przychodzą później
4, 09:30-10:15Wojtalik Zofia3FKWiedza o społeczeństwies221Kubiczek Magdalena
5, 10:30-11:15Wojtalik Zofia3FKHistorias221Kubiczek Magdalena
6, 11:20-12:05Wojtalik Zofia3THistorias221Okienko dla uczniówodbędzie się lekcja z 2 godziny lekcyjnej
7, 12:10-12:55Wojtalik Zofia2LOHistorias221Uczniowie przychodzą później

Zastępstwa dyżury

Okres: 07.06.2024 (pt.) - 07.06.2024 (pt.)

Dzień: 07.06.2024 (pt.)
GodzinaNauczycielMiejsce dyżuruZastępcaUwagi
08:35-08:40Gertig Sławomir4 - Parter przy 221-
10:15-10:30Gertig Sławomir7 - 1 piętro przy 310-
12:05-12:10Gertig Sławomir4 - Parter przy 221-
12:55-13:00Gertig Sławomir7 - 1 piętro przy 310-
09:25-09:30Słowińska Lucyna9d - Boisko-
10:15-10:30Słowińska Lucyna6 - 1 piętro (2) - winda-
12:55-13:00Słowińska Lucyna6 - 1 piętro (2) - winda-
13:45-13:55Słowińska Lucyna5 - 1 piętro (1) - sklepik-
08:35-08:40Szydłowska Irena7 - 1 piętro przy 310-
09:25-09:30Szydłowska Irena7 - 1 piętro przy 310-
11:15-11:20Szydłowska Irena7 - 1 piętro przy 310-
07:45-07:50Wojtalik Zofia4 - Parter przy 221-
09:25-09:30Wojtalik Zofia1 - Wejście główne-
12:05-12:10Wojtalik Zofia1 - Wejście główne-