tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
zajawka

Podczas tegorocznej majówki w sali 502 – pracownia fryzjerska i 506 – pracownia kosmetyczna prezentowane były zawody: fryzjer i technik usług kosmetycznych. Zainteresowana nauką w tych zawodach młodzież, mogła zapoznać się z wyposażeniem pracowni. Uczennice szkoły branżowej uczących się w zawodzie fryzjer z klas: 1FK i 2 FK prezentowały swoje umiejętności czesząc mażoretki, a ich mamy mogły skorzystać z usług kosmetycznych wykonanych przez słuchaczki KKZ uczących się w zawodzie technik usług kosmetycznych. Uczennice zainteresowane  nauką  w wymienionych wyżej zawodach zostały poinformowane o ścieżce edukacyjnej oraz możliwościach zatrudnienia na rynku pracy.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji…

7 czerwca 2024

Skip to content