tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
DSC_3948

W dniu 08-12-2022 w Toruńskim Parku Technologicznym pani Anna Borowicz – doradca zawodowy i pan Roman Tomaszewski – nauczyciel przedmiotów informatycznych brali udział w spotkaniu poświęconym problematyce innowacyjnych rozwiązań w edukacji pt. „Przyszłość jest dzisiaj”. Spotkanie dotyczyło edukacji przyszłości, która według organizatorów powinna być eksperymentalna, inkluzyjna i innowacyjna. Nastawiona na kształcenie uczniów chętnych do uczenia się poprzez doświadczenie, wytrwałych w rozwiązywaniu problemów, chętnych do współpracy i działających poprzez procesy twórcze. W realizacji takiej formy nauczania pomocne mogą być drony, roboty, czujniki pomiaru i sensory, nowocześnie wyposażone pracownie tematyczne.

 

13 grudnia 2022

Skip to content