75357

Na terenie naszej szkoły w poniedziałek (19.09) ruszył długo wyczekiwany remont. Jest to efekt umowy podpisanej 6 września 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu, przez Starostę Toruńskiego Marka Olszewskiego, Wicestarostę Michała Ramlau oraz Sebastiana Lillę – przedstawiciela firmy Urbański Sp. z o.o. z Torunia, wykonawcę remontu. W tym ważnym dla naszej placówki wydarzeniu uczestniczyli również: członek Zarządu Kazimierz Kaczmarek, Przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego Paweł Polikowski, przedstawiciel wykonawcy Marcin Lewandowski i nasza Pani dyrektor Krystyna Soliwodzka.

Zakres inwestycji jest bardzo szeroki – przewiduje remont sal lekcyjnych i korytarzy na parterze i pierwszym piętrze, modernizację piwnicy i przystosowanie jej do pełnienia funkcji gospodarczych, a także remont pionu łazienek w dobudowanej części obiektu. Zaplanowano także kompleksowe odnowienie praktycznie całej elewacji szkoły oraz przyległej sali gimnastycznej. Zmiany obejmą także teren wokół szkoły, który zostanie na nowo zagospodarowany.

Generalny remont ZSP w Chełmży…

26 września 2022