Październik zaczął się wyjątkowo radośnie. Naszą pracownię gastronomiczną odwiedziła grupa czteroletnich „Jeżyków” ze znajdującego się po sąsiedzku Przedszkola Miejskiego nr 2. Nasi kucharze pod kierunkiem Ewy Politowskiej podjęli się usmażenia przedszkolakom naleśników. Wyjątkowe zadanie, a więc wyjątkowy gość. Na czele kucharzy stanął absolwent naszej szkoły – Przemysław Roszak – obecnie szef norweskiego Farsund Resort. Dzieci zostały również poczęstowane pysznym gruszkowo – miodowym sokiem oraz jesiennym ciastem z dyni i swojskimi powidłami. Przedszkolakom wszystko bardzo smakowało, na dowód czego zostawili nam najpiękniejszy komplement – zostaliśmy nazwani „słodką szkołą„. Kto wie – może spotkamy się jeszcze z przedszkolakami, by celebrować kolejne pory roku?

Zobacz zdjęcia – Jeżyki w naszej szkole…

6 października 2021