Jak co roku nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Sprzątanie świata”. Uczniowie klasy 3B o profilu prozdrowotnym wzięli udział w 32. akcji Sprzątania świata, której organizatorem był Urząd Miejski w Chełmży. Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem „Dzik nie świni w lesie. A Ty?” Celem nadrzędnym akcji szkolnej było ukształtowanie postawy odpowiedzialności młodego pokolenia za obecny i przyszły stan środowiska naturalnego.



