tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp

14 stycznia 2022 r. w Domu Weselnym U Boryny odbyła się tegoroczna studniówka. W balu uczestniczyli uczniowie klas: 3G, IV TI oraz IV TŻL. Punktualnie o godzinie 18:00 młodzież  powitała przybyłych na tę okazję gości. Zabawę uświetniła obecność Pana Pawła PolikowskiegoPrzewodniczącego Rady Powiatu Toruńskiego, Pani Agnieszki Nowackiejwicedyrektora szkoły, Rady Rodziców – Pani Marzeny Beszczyńskiej – Krupy, Pani Joanny Hawryło i Pani Hanny Wierzbowskiej oraz nauczycieli. Bal rozpoczął się pięknym polonezem. Układ taneczny przygotowała i ćwiczyła z młodzieżą pani Magdalena Cała. Dużą niespodzianką było zaproszenie do poloneza wszystkich obecnych gości i nauczycieli. Po części oficjalnej zabawa rozpoczęła się na dobre. O oprawę muzyczną oraz zabawy taneczne zadbał DJ – Pan Piotr. Uczestnicy studniówki aż do 3:00 tłumnie bawili się na parkiecie. Nie zabrakło znanych szlagierów oraz współczesnych hitów. Uczniowie zaskoczyli także swoich wychowawców i nauczycieli przygotowanymi dla nich niespodziankami. Bal był bardzo udany i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci jako czas pełen radości, tańców i zabawy. Teraz jednak trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, żeby się nie okazało że „znów za rok matura”.

 


		

10 lutego 2022

Skip to content