312537792_488572443305144_7523032323532370666_n

28 października 2022r. w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chełmży odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych z terenu powiatu toruńskiego.

Zarząd Powiatu Toruńskiego przyznał dla najzdolniejszych uczniów pieniądze ze środków Powiatowego Funduszu Stypendialnego. Średnia ocen 4,85 oraz co najmniej bardzo dobra ocena zachowania – to minimum jakie musieli osiągnąć uczniowie, by znaleźć się w elitarnym gronie prymusów.

Na spotkanie ze stypendystami i ich rodzicami przybyli,reprezentując władze powiatu toruńskiego, Starosta Toruński Marek Olszewski, Wicestarosta Toruński Michał Ramlau, Przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego Paweł Polikowski, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rafał Lewandowski oraz Wiceprzewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Jacek Kałamarski.

Starosta Toruński Marek Olszewski, Przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego Paweł Polikowski oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Andrzej Pabian skierowali do stypendystów słowa podziwu i uznania. Obecni na spotkaniu reprezentanci władz powiatu toruńskiego wręczyli stypendystom list gratulacyjny oraz drobne upominki, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów w nauce.

Wśród uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży nagrodzonych zostało 18 osób. Są nimi: AMELIA LUCHCIŃSKA , DAWID PILECKI, OLIWIA BULMAN, SYLWIA DOMACHOWSKA, WIKTORIA RADUSIEWICZ, KAMIL KOŚCIELSKI, WERONIKA LIS, DOMINIKA FABIŃSKA, MICHAŁ ZIELIŃSKI, PATRYK JANOWSKI, WERONIKA WINIARSKA, KACPER MICHALSKI, KLAUDIA RYBACKA, PIOTR KAMIŃSKI, WIKTORIA WOLLERT, WIKTORIA ZIELIŃSKA, PATRYCJA KWIATKOWSKA, MARTINA WIŚNIEWSKA.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych.

link do postu :

Powiat Toruński (powiattorunski.pl)