8 grudnia 2022r. w  Szkole Podstawowej nr 14 im. Błękitnej Armii w Toruniu odbyła się Gala Stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, iż troje  uczniów z naszej szkoły otrzymało za swoje osiągnięcia w nauce wyróżnienie i odebrało stypendium.

Są nimi: Martina Wiśniewska z klasy 4 LO, Wiktoria Radusiewicz z klasy 4TSP oraz Michał Zieliński z klasy 4 TG.

Życzymy Wam, drodzy stypendyści, spełnienia marzeń i realizacji najśmielszych wyzwań. Niech to stypendium będzie dla Was tylko pewnym etapem na Waszej drodze w zdobywaniu wiedzy i dojściu do wybranego celu.

Serdecznie gratulujemy  Rodzicom nagrodzonych uczniów a także wszystkim nauczycielom, którzy dzieląc się swoja wiedzą przyczynili się do sukcesu Wiktorii, Martiny, Michała.

13 grudnia 2022