14 listopada 2025 r. uczniowie klasy 1 FK pod opieką Pani Joli Truszczyńskiej i Pani Agnieszki Piórkowskej  pojechali do Bydgoszczy na niesamowitą, immersyjną wystawę  – Van Gogh Multi-Sensory Exhibition. Jako młodzi ludzie, przyzwyczajeni do cyfrowego świata, z łatwością zanurzyli się w ten spektakularny, multimedialny pokaz. Zamiast statycznych obrazów w ramach, zobaczyli jak dzieła Vincenta van Gogha ożywają na ścianach, podłogach i kolumnach. Strefa VR, pozwalająca na ośmiominutową podróż prosto do wnętrza obrazów Van Gogha, była prawdopodobnie najbardziej ekscytującym elementem dla młodzieży, łączącym sztukę z nowoczesną technologią. Było SUPERCYFROWO i  SUPERŚWIETLNIE. Dla uczniów było to niesamowite przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci.

17 listopada 2025

Przejdź do treści