tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
448640514_981000477153606_5657030481155376346_n (1)
W miniony piątek gościliśmy w szkole Absolwentów dwóch klas liceum rocznika 1974. Szybko można policzyć, a mimo to trudno uwierzyć, że naszym Gościom minęło 50 lat od egzaminu maturalnego! 🎓📃 Towarzyszył im profesor Ryszard Muzioł – nauczyciel języka polskiego. Coż to było za spotkanie – pełne wspaniałej energii, radości, uśmiechu i żartu, pełne dobrych wspomnień. 😀💭 Goście odsłonili pamiątkową tabliczkę na Ławce Absolwenta, upamiętniającą 100 lat polskiej matury w naszej szkole, odebrali pamiątkowe przypinki, obejrzeli swoją dawną szkołę w nowej odsłonie, wspominając bez końca młodość spędzoną w tych murach.🎖🏫 Wśród gości znaleźli się: Elżbieta Brzezik-Szafran, Grażyna Ciesielska, Barbara Dyka, Wiesława Krzemień, Elżbieta Kałdonek, Teresa Nowicka, Wiesława Zielińska, Zbigniew Kaczorek, Mirosława Sobiechowska, Irena Wijata, Zbigniew Krzemień, Andrzej Lech, Maria Maciejska, Aleksandra Pańka, Mirosława Sędzikowska, Bożena Zając, Leszek Sargalski, Waldemar Sędzikowski, Marek Sołtysiak, Anna Piórkowska i Urszula Jankowska.
Drodzy Absolwenci! Cieszymy się bardzo z tego spotkania, które jest dowodem na to, jak bliskie więzi powstają w naszej szkole i ile potrafią zdziałać prawdziwe klasy przyjaciół! Podziwiamy Wasze relacje, których nie pokonał czas i są dowodem na to, że można przebyć daleką drogę, by móc znów być przez chwilę razem. Życzymy Wam zdrowia, radości i wielu jeszcze spotkań w murach naszej szkoły! ❤️😁

17 czerwca 2024

Skip to content