Dziękujemy wszystkim, którzy to wiosenne popołudnie zdecydowali się spędzić z nami! Trudno byłoby nam wymienić wszystkie atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy – nasze sale lekcyjne tętniły życiem: od historii miasta i szkoły, przez kulinaria, logistykę, fryzjerstwo, języki obce, wydarzenia artystyczne, informacje maturalne, po zaawansowaną technologię informatyczną i programowanie. Biologia i chemia, pierwsza pomoc, projekty biznesowe, rozgrywki Rummikuba i tenis stołowy.

Było barwnie, ciekawie, doświadczyliśmy wielu radosnych spotkań. W roli przewodników doskonale spisali się nasi uczniowie! Towarzyszyli nam także Rodzice tegorocznych maturzystów. Za nami kilka wzruszających rozmów z naszymi absolwentami – ich obecność zawsze jest dla nas ważna!

Gościliśmy tego dnia również: Tomasza Zakrzewskiego – Wicestarostę Toruńskiego, Martę Licznerską – Przewodniczącą Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Barbarę Zalewską – Radną Powiatu Toruńskiego, Pawła Polikowskiego – Burmistrza Miasta Chełmży, Elżbietę Górkę-Kuczkę – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży, a także Annę Lewandowską-Jopp oraz Katarzynę Szwarc-Kręciszewską.

Wszystkim, którzy tego dnia nas odwiedzili, pięknie dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

PS. Pierwszoklasistów zapraszamy już we wrześniu!

21 kwietnia 2026

Przejdź do treści