W czwartkowe popołudnie zespoły klas: 1B, 1TL oraz 1TIŻ rywalizowały między sobą o tytuł najlepszych szkolnych mówców!
Organizator wydarzenia, nauczyciel historii – Pan Aleksander Wiśniewski, przyznał, że finałowa debata na temat podniesienia wieku wyborczego była tak przekonująca, że sam zaczął zastanawiać się nad swoim stanowiskiem w tej sprawie. To najlepszy dowód na to, jak wysoki był poziom dyskusji. Gratulujemy każdej drużynie odwagi i świetnych wystąpień!
Oficjalnie mistrzami debat zostali uczniowie z klasy 1B!
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za to świetne widowisko! Mamy nadzieję, że widzimy się na następnych debatach.










