tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
IMG20240621101233
Pożegnaliśmy dziś uroczyście kolejny pracowity rok szkolny! 😊❤️ Dla niektórych z nas było to również pożegnanie ze szkołą. Absolwentami Szkoły Branżowej zostali uczniowie dwóch klas – 3W (wychowawca – pan Marek Swinarski) oraz 3FK (wychowawczyni – pani Ewa Politowska). W zakończeniu roku dla klas branżowych uczestniczyli zaproszeni goście – wicestarosta Tomasz Zakrzewski, burmistrz miasta Chełmży – Paweł Polikowski oraz wójt gminy Chełmża – Bartosz Szprenglewski. Towarzyszyła nam także przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Kubera-Życzyńska. Obie uroczystości – dla szkoły branżowej i kolejną dla uczniów Liceum i Technikum – poprowadził polonista – Krzysztof Bogalecki. Miniony rok szkolny obfitował w sukcesy – wygrane konkursy, olimpiady, czy sukcesy sportowe. 🏆🏅 Bardzo wielu uczniów odebrało świadectwa z biało-czerwonym paskiem, ale każdy z nas, to pewne, ma w swoich wspomnieniach z tego roku jakąś wygraną walkę i każdy zdobył jakiś szczyt. 😉📑 Miniony rok to także wiele dobroczynności, akcji charytatywnych, wspólnych inicjatyw artystycznych. 💝🎭 Zapamiętamy klasowe żarty, wspólne działanie, rywalizację. Gratulacje i życzenia wspaniałych, bezpiecznych wakacji złożył nam listownie marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki, odebraliśmy też życzenia i gratulacje od dyrektor szkoły – Krystyny Soliwodzkiej. 🏖📨 Podziękowaliśmy naszym nauczycielom za bezustanną motywację i wiarę w nasze sukcesy. Pożegnała nas swoim wyjątkowym głosem wokalistka – Aicha Kouider Rahmani i ruszyliśmy na zasłużony odpoczynek. 🎤🎶 Przed nami dwa piękne letnie miesiące. Czego można chcieć więcej? ☀️🌡
Przyjemnych wakacji! ❤️☺️

21 czerwca 2024

Skip to content