tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
20221114_091936

14 listopada 2022 r. uczennice klasy 4 TFŻ technikum: Montewska Weronika, Dolecka Wiktoria i Gredecka Zuzanna oraz uczennice klasy 3 FK branżowej szkoły I stopnia: Zielińska Wiktoria i Pokorska Małogrzata wzięły udział w promocji naszej szkoły i zawodu którego się uczą – technik usług fryzjerskich i fryzjer. Uczennice pokazały swoje umiejętności zdobyte w trakcie nauki wykonując usługi fryzjerskie i zabiegi  kosmetyczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Chełmży. Uczennice wykonały podopiecznym strzyżenia, modelowania włosów, badanie stanu włosów i skóry głowy przy użyciu mikrokamery trychologicznej oraz zabiegi pielęgnacyjne na dłonie. Uczennice udzielały rad, jak dbać o włosy, jak zdrowa dieta wpływa na wygląd włosów. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Lucynie Krygier i Pani Katarzynie Trudzińskiej za pomoc w organizacji tego spotkania.

 

więcej możesz zobaczyć zapoznając się z prezentacją…

15 listopada 2022

Skip to content