tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp

Każda chwila jest dobra, by poznać czyjąś ciekawą historię  życia zawodowego i móc się nią inspirować. Tym razem licealistów  odwiedził  nasz absolwent sprzed 10 lat – Jędrzej Urbański wizażysta Yves Saint Laurent. Po ukończeniu naszego liceum studiował  w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie w której zgłębiał między innymi tajniki rysunku, charakteryzacji i śledził trendy mody. Jędrzej opowiedział nam o swojej drodze, o trudach i o sile jakiej potrzeba, by móc pracować z gwiazdami i profesjonalistami  z całego świata, a także o swoich paryskich sukcesach i planach na przyszłość. Pięknie mówił o motywacji, wewnętrznej sile i zawodowym spełnieniu. Przekonywał, że wszystko mamy we własnych rękach i nic nie stoi na przeszkodzie, by się uprzeć i robić to, co kochamy.

Dziękujemy, Jędrzeju!

Anna Borowicz

12 stycznia 2023

Skip to content