tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
418973749_886609156592739_510725968424180745_n
Wspaniale rozpoczyna się dla nas ten rok! 😊
Mieliśmy dziś wielką przyjemność gościć jednego z najlepszych autorów kryminałów w Polsce – Robert Małecki. 🖋🕵🏼‍♂️ Spotkaliśmy się w auli naszej szkoły, by porozmawiać o literaturze, muzyce, o ciemnej stronie ludzkiej natury, o codzienności pisarza i jego trudnych wyborach, o uczniowskim szczęściu, modelarstwie i herbacie. Rozmowa była taką przyjemnością, a nasz Gość – tak dobrym mówcą, że odnieśliśmy wrażenie – mogłaby trwać do wieczora. W końcu spotkania Pan Robert Małecki wręczył laureatkom konkursu – Wiktorii Tarkowskiej, Ninie Michalskiej i Marcelinie Makurackiej nagrody książkowe. 🏆📚 Pożegnaliśmy się spacerem po szkole, opowieścią o jej historii i społeczności. Zostawiliśmy po sobie Panu Małeckiemu replikę witrażu z historycznej auli naszej szkoły i jej monografię autorstwa Pana Ryszarda Muzioła. Po spotkaniu zostały nam zdjęcia, autografy i przede wszystkim – miłe wspomnienia. 📸📖 Panie Robercie, pięknie dziękujemy! I mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze porozmawiać. Życzymy Panu inspiracji, rockowych koncertowych wrażeń, okazji do odpoczynku. Niech Panu słowa i zdania splatają się z łatwością w doskonałą całość, a Bernard Gross niech będzie Clintem Eastwoodem! ☺️❤️ Przynajmniej w przybliżeniu 😉

11 stycznia 2024

Skip to content