tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp

Dzięki gościnności Pani Barbary Jackowskiej, Dyrektor TEB w Grudziądzu i pomocy trenera teamu e-sportowego z TEB w Grudziądzu, liczna grupa graczy z naszej szkoły uczestniczyła w e-sportowych zawodach, które odbyły się  22 lutego 2023 roku w ramach projektu „Zakręceni zawodowo”. Szkołę reprezentowali: Bujanowski Bartłomiej, Chachowski Jakub, Dejewski Oliwier, Filocha Kacper, Filus Karol, Gajtkowski Jakub, Gołaszewski Jakub, Kapała Mikołaj, Kieszkowski Aleksander, Klimkiewicz Maciej, Lewandowski Kornel, Lewandowski Maksymilian, Ostrowski Mateusz, Pilecki Jakub, Wejszewski Nikodem, Zając Dawid, Zieliński Mateusz, Życiński Jakub oraz opiekunowie grupy Sebastian Marszałkowski i Roman Tomaszewski.

Młodzież miała sposobność podjąć rywalizację z grudziądzkimi e-sportowcami, którzy od 5 lat z sukcesami uczestniczą w lidze e-sportowej TEB. Potyczki rozegrały się na nowoczesnym sprzęcie w gameroomie MSI.

W turnieju CS:GO panowała fantastyczna atmosfera. E-sportowy mecz wypełniony był emocjonującymi zmaganiami i zwrotami akcji. Po całym „gamingowym dniu” zmęczeni, ale usatysfakcjonowani wróciliśmy do domu.

Bardzo dziękujemy za umożliwienie udziału w wydarzeniu i zapraszamy do ZSP w Chełmży.

Sebastian Marszałkowski

 

25 lutego 2023

Skip to content