tel./fax: (0-56) 675-24-19
sekr. ucz. - 698-570-993

rp
dps.20.02

20 lutego 2023 r. uczennice klasy 4 TFŻ technikum: Montewska Weronika i Gredecka
Zuzanna, 3 TFŻ Oliwia Świtalska, Wiktoria Jazienicka, Nikola Wejszewska i Weronika Jaworska oraz 3 FK branżowej szkoły I stopnia: Zielińska Wiktoria i Pokorska Małgorzata po raz drugi odwiedziły Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmży. W trakcie spotkania z pensjonariuszami uczennice wykonywały usługi fryzjerskie. Mogły w ten sposób pokazać swoje umiejętności, nabyte na lekcjach w szkolnej pracowni fryzjerskiej, gdzie uczą się zawodu technik usług fryzjerskich i fryzjer. Przeprowadziły badania trychologiczne, udzielając wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry głowy i włosów. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się masaż dłoni, który dawał chwilę przyjemności i relaksu.

więcej informacji pod linkiem…

21 lutego 2023

Skip to content