20221114_091931

14 listopada 2022 r. uczennice  klasy 4 TFŻ technikum: Montewska Weronika, Dolecka Wiktoria i Gredecka Zuzanna oraz uczennice klasy 3 FK branżowej szkoły I stopnia: Zielińska Wiktoria i Pokorska Małogrzata wzięły udział w promocji naszej szkoły i zawodu którego się uczą – technik usług fryzjerskich i fryzjer.

Uczennice pokazały swoje umiejętności zdobyte w trakcie nauki wykonując usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Chełmży. Uczennice wykonały podopiecznym  strzyżenia, modelowania włosów, badanie stanu włosów i skóry głowy przy użyciu mikrokamery trychologicaznej oraz zabiegi pielęgnacyjne na dłonie. Uczennice udzielały rad, jak dbać o włosy, jak zdrowa dieta wpływa na wygląd włosów. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Lucynie Krygier i Pani Katarzynie Trudzińskiej za pomoc w organizacji tego spotkania.

 

więcej możesz zobaczyć zapoznając się z prezentacją…

16 listopada 2022

Skip to content